Ana Sayfa

360 derece axima da sanal gezinti

360° Mobil Haritalama

Axima harita anlayışınızı değiştiriyor. Daha önce hiç yaşamadığınız bir deneyime hazır olun!
Axima harita anlayışınızı değiştiriyor. Daha önce hiç yaşamadığınız bir deneyime hazır olun!
Axima görüntüleme sistemi ile harita ve CBS uygulamalarınız için doğru ve detaylı konumsal veriler oluşturabilirsiniz. Axima kent envanterini çıkarmak için eşsiz bir çözümdür. Spatial verileri raporlamak, paylaşıma açmak ve alan operasyonlarını yürütmek için kullanılabilir.

Entegrasyon ve İnteraktivite

Axima'ın her yönü aynı anda çekebilen küresel görüntüleme sistemi; CBS sisteminize yepyeni bir bakış açısı kazandıracaktır.
Axima sistemi ile konumsal verilerinizi görselleştirebilir, ölçümler yapabilir ve yeni veriler üretebilirsiniz. Axima ın sunduğu eşsiz panoramik sokak görüntüleriyle harita ve cbs veritabanızı yeniden yapılandırabilir, uygulamalarınızın kabileyetini artırabilirsiniz. Sistemin sunduğu yazılım geliştirme ve hosting çözümleriyle harita ve cbs uygulamalarınız Axima teknolojisiyle kusursuz şekilde entegre edebilirsiniz.
Axima görüntüleme sistemi aşağıdaki sektörlerde spatial veri toplama ve analiz etme işlemleri için eşi benzeri görülmemiş, uygun maliyetli bir teknolojidir.

 

 •  Güvenlik ve izleme
 •  Şehir planlama
 •  Deniz araştırmaları
 •  Sismoloji
 •  İnşaat
 • Gayrimenkul
 • Haritacılık
 • Doğal afet yönetimi
 • Doğal kaynak yönetimi
 • Çevresel araştırmalar
 • Seyahat ve turizm
 

 

 

 

3D Sokak Simülatörü

Artık sokağınızın neresine, ne tür ışıklandırmalar uygun ya da ne tür bir durak yapılmalı, bilgisayarınız başından 3 boyutlu olarak görebilir, sokağa inmeden karar verebilirsiniz.
İmaj360 yazılımına ek olarak geliştirilen bu uygulama ile sokaklarınızın 360 derece fotoğrafları arasında gezinirken istediğiniz yere, istediğiniz 3 boyutlu objeyi koyabilir, istediğiniz açıdan, istediğiniz uzaklıktan görebilirsiniz.

 

 

 

 

360 Derece Kent Envanteri

Axima kentinizi masanıza taşıyor.
Axima panoramik sokak görüntülüleriyle kent envanteri çok hızlı bir şekilde çıkartılabilir. Bilgisayar başından görünen herhangi bir objenin ölçüsünü alabilir, koordinatını (x,y,z) hesaplayabilir, resmini kaydedebilir ve veri girişini yapabilirsiniz. Sistem için geliştirilen yazılımlarla kıymetlendirme iş akışlarını kolayca takip edebilirsiniz.
Sistemin sunduğu yüksek doğruluktaki ve çözünürlükteki imajlarla mühendisler ve teknikerler şehir alt yapısını masa başından kolayca yönetebilirler. Alana çıkmadan veri toplama işlerini hızlı bir şekilde yapabilirler. Toplanan verileri haritalarla ve veritabanlarıyla hızlı bir şekilde entegre edebilirler.

 

 

Resim Ölçümleri

Belediyeler için geliştirilen bu sistem; binalar, tabelalar, sokaklar, elektrik direkleri vb. sokak içinde ölçü bilgisine ihtiyaç olabilecek herşeyi gerçeğe en yakın mesafeleriyle ölçme imkanı sunar.
Sistem sayesinde 360 derece imajlar üzerinden sokağınızdaki herşeyin ölçülerine sahip olabilirsiniz.