Ana Sayfa

360 derece axima da sanal gezinti

Firma Profili / Firma profili

Bu içeriği Facebook ta paylaş Bu içeriği Twitter da paylaş Bu içeriği Google+ da paylaş

   İnternet, teknoloji ve bilişim sektörü ile dünya büyümeye devam ediyor bu sayede her türlü kurum bu yolla kolaylıkla hedef kitlelere ulaşabilmektedir. Burda önemli olan sizin kiminle nasıl yol aldığınız, aynı hedef kitleye ulaşan kurumlardan farkınızı anlatacak çözüm ortağınız.

    Özellikle Mekansal ve Kentsel anlatımlarda  Axima firması kendi dalında Dünya’nın ve Türkiye’nin sayılı firmalarından biridir. İzmir kökenli ve merkezi İzmir de bulunan Axima firması mimari, yazılım, prodüksiyon, post prodüksiyon, studyo hizmetlerini kendi bünyesindeki ekip ve ekipmanlar ile yürütmektedir.

    Türkiye nin en elit Özel ve kamu kurumları tarafından çözüm ortağı olarak kabul edilen firmamız, T.C ulaştırma bakanlığı ile 2023 Türkiye projelerinin mimari sunum ve interaktifleri hazırlanmıştır. T.C Kültür ve Turizm bakanlığı ile beraber  “Evliyaçelebi.tv”  Türkiye Tanıtım platformu projesini yürütmektedir. İzmir, Manisa, Mardin, Aksaray illeri resmi ajansıdır. TOBB tarafından düzenlenen fuarlar için “Fairarena“ Türkiye sanal fuar platformu ve projesi yürütülmektedir.

 
 

 

   Yurt dışında özellikle sanal tur teknolojilerindeki Ar-Ge ve projeleri yakından takip edilen firmamız 2011 yılı başından buyana Suudi arabistan hükumeti ve Kültür bakanlığı için bir proje yürütmektedir. Tüm Arap yarım adasını kapsayan proje 2014 yılında tamamlanacak.

   Fiba ve TC basketbol federasyonu ile Dünya basketbol şampiyonası yazılım, web, interaktif içerik konusunda başarıyla hizmet vermiştir. 

   Vestel firmasının interaktif içerik sağlıyacısı olan AXIMA Özel sektörde Markalı konutlar başta olmak üzere Otel, Sağlık, Eğitim ve Sanayii sektörlerinde Türkiyenin Markası denilecek bir çok firmaya vermeye de devam etmektedir.

    20 civari ticari portalın  yazılım ve işletmeciliğini yapan firmamız, firma, mekan ve şehirlerin anlatım ve sunumları kadar bulunabilirliği ve bilinebilirliği arttırmaları konusunda eşsiz bir tecrübeye sahiptir.

    2001 yılında Metin Yıldırım tarafından kurulmuştur 10 yıl önce Endüstriyel elektronik ve özel devre tasarımları  konusunda  4 kişiden oluşan çekirdek kadrosuyla hizmet vermeye başlayan firma, zamanla internet, yazılım, prodüksiyon, mimarlık hizmetleri vermeye başlamış, Son 5 yılda bugünkü çizgisini yakalamıştır. 35 teknik personelin yanında 10 saha ve proje koordinatörünü bünyesinde barındıran firmanın merkez ofisi İzmir dedir.

 
 

 

Vizyon :

ARGE departmanı ile yeni teknolojileri takip eden firmamız kendi sektöründe ilkleri yakalamayı  başarmış ve bu konuda devamlı takip edilen firma konumuna gelmiştir.
 

Misyon :

Talip olunan projelerde  Müşteri memnuniyeti ve kazanımları ön planda tutularak fayda sonuç ilişkisinde müşteri lehine maksimum faydanın sağlanması ...